Erasmus +

Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020. Jego całkowity budżet wynosi 14,7 mld euro. Erasmus+ opiera się na osiągnięciach europejskich programów edukacyjnych, które funkcjonowały przez 25 lat, i jest wynikiem połączenia następujących europejskich inicjatyw realizowanych przez Komisję Europejską w latach 2007-2013: programu „Uczenie się przez całe życie”, programu „Młodzież w działaniu”, Erasmus Mundus, Tempus, Alfa, Edulink, oraz programów współpracy z krajami uprzemysłowionymi w dziedzinie szkolnictwa wyższego.


"Exploring sustainability in local community"

Stowarzyszenie Czajnia pełni rolę koordynatora i organizacji goszczącej. Gościliśmy 24 wolontariuszy, pracowników i liderów młodzieżowych z Polski, Macedonii, Chorwacji, Węgier, Słowenii, Grecji, Portugalii i Włoch. Szkolenie odbyło się 14-22 sierpnia 2015 w Narolu.

“Peer Educators for Peace”

W dniach 4-12 września 2016 roku w ramach programu Komisji Europejskiej Erasmus + odbyło się szkolenie, na które przybyli goście z krajów takich jak Macedonia, Hiszpania, Włochy, Serbia, Kosowo, Ukraina i Gruzja. Organizatorem tego wydarzenia było Stowarzyszenie Czajnia.

Your social footprint through entrepreneurship

24 osoby z 8 krajów w ramach programu Erasmus + przyjechały do naszego miasta.

Facebook

Polub nasz profil i bądź zawsze na bieżąco.