Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich dzieciom.

Nasze Stowarzyszenie jest partnerem akcji "Dziękujemy bohaterom pomagamy ich dzieciom" organizwanej przez Federację Funduszy Lokalnych w Polsce i Fundację 4 F pomagamy.

Chcemy podziękować pracownikom służby medycznej za ich niezwykłe zaangażowanie i poświęcenie w walce z koronawirusem. Zależy nam także na propagowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Łącząc te dwie idee ogłaszamy konkurs, w ramach którego 1000 młodych osób z całej Polski otrzyma karty podarunkowe 4F na zakup strojów sportowych o wartości 500 zł. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez 20 lokalnych organizacji pozarządowych zlokalizowanych we wszystkich województwach.

Kto może aplikować do konkursu: Dzieci i młodzież uczęszczająca do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich, których rodzice lub opiekunowie pracują w służbie medycznej jako: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, sanitariusze, salowe, rehabilitanci, fizjoterapeuci, pracownicy administracyjny.

Harmonogram konkursu:

  1. Na Wasze zgłoszenia czekamy od 17 sierpnia do 6 września.
  2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 września.
  3. Wręczenie kart podarunkowych nastąpi 18 października.

Jak aplikować do konkursu?

Wejdź na stronę konkursu dostępną pod adresem http://dziekujemybohaterom.splashthat.com, a następnie uzupełnij prosty formularz odpowiedni dla danego województwa.

Organizatorem konkursu jest Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce, a fundatorem nagród Fundacja 4F Pomaga.

W razie pytań lub wątpliwości czekamy na Wasze maile lub zapytania na Facebooku.

 


Facebook

Polub nasz profil i bądź zawsze na bieżąco.